"Figge" Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON, (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -39, olja på duk 25x 33

800000

2020-08-12