Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIKAEL VON ESSEN (född 1895): Hamnmotiv signerad och daterad M von Essen 1951, akvarell, bildmått ca 38x52 cm
Ej examinerad ur ram
800002
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här