Golvlampa
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, Marian Zawadzki, polykrom dekor, signerad och daterad MZ 1954, inpressad Tilgman Keramik Made in Sweden, glaserat lergods, veckad textilskärm medföljer, höjd exklusive skärm ca 33 cm
Ejnfunktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
800003
2020-08-12