Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, Marian Zawadzki, polykrom dekor, signerad och daterad MZ 1954, inpressad Tilgman Keramik Made in Sweden, glaserat lergods, veckad textilskärm medföljer, höjd exklusive skärm ca 33 cm

Zustandsbeschreibung

Ejnfunktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

800003

2020-08-12