Okänd konstnär akvarell

Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, akvarell, vy mot Skeppsholmen med Örlogsstationen och torpedbåtar, signerad och daterad Denis - 48, bildmått ca 45x35 cm

Ej examinerad ur ram

800006

2020-08-12