Hans J Wegner "CH-25"
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HANS J WEGNER, "CH-25", fåtölj, Carl Hansen & Søn, Danmark, ek, flätad sits och rygg, brännstämplad, sitshöjd 40 / 27 cm
Åldersrelaterat slitage, lagning, mindre sprickor och mindre spikhål
800009
2020-08-25