Hans J Wegner "CH-25"

Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS J WEGNER, "CH-25", fåtölj, Carl Hansen & Søn, Danmark, ek, flätad sits och rygg, brännstämplad, sitshöjd 40 / 27 cm

Åldersrelaterat slitage, lagning, mindre sprickor och mindre spikhål

800009

2020-08-25