Hjalmar Westerberg

Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg
Hjalmar Westerberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HJALMAR WESTERBERG (1800-tal): Landskapsvy, signerad Hj Westerberg, blandteknik, ca 6,5x10 cm
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Månskenslandskap, olja på pannå, ca 8x12 cm

800010

2020-08-10