Herman Müller akvarell

Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN MÜLLER (1840-1919): Motiv med fiskande barn, signerad samt daterad 1899, ca 37x54 cm

Glas saknas

800044

2020-08-12