Rakspegel

Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL, 1800/1900-tal, med låda och pidestal, faner i björk, höjd ca 158 cm

800050

2020-08-24