Matbord med stolar
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 6 st., ca 1960-tal, Skaraborgs möbelindustri, fanerat i valnöt, stolar med klädd rygg och sits, etikettmärkning, bordets höjd ca 72, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor om 50 cm vardera
Bruksslitage, repor, märken
800053
2020-08-12