Matbord med stolar

Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 6 st., ca 1960-tal, Skaraborgs möbelindustri, fanerat i valnöt, stolar med klädd rygg och sits, etikettmärkning, bordets höjd ca 72, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor om 50 cm vardera

Bruksslitage, repor, märken

800053

2020-08-12