Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, silver, stämplad AB Erlandsson, 1900-talets första hälft, SKÅL, på fötter silver, total vikt ca 707 g
slitage
800054
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här