Fat silver

Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, silver, stämplad AB Erlandsson, 1900-talets första hälft, SKÅL, på fötter silver, total vikt ca 707 g

slitage

800054

2020-08-12