Gunnar Wennerberg "Liljekonvalj ytterfoder
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR WENNERBERG, "Liljekonvalj" 7 st ytterfoder, Gustavsberg, reliefdekor med motiv av liljekonvalj, 5 st strl nr 2, 1 st strl nr 3, höjd ca 14 cm. resp 16 cm
Skador:
Mindre invändig beläggning finns samt obetydliga nagg
800060
2020-08-12