Gunnar Wennerberg "Liljekonvalj ytterfoder

Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

GUNNAR WENNERBERG, "Liljekonvalj" 7 st ytterfoder, Gustavsberg, reliefdekor med motiv av liljekonvalj, 5 st strl nr 2, 1 st strl nr 3, höjd ca 14 cm. resp 16 cm
Skador:

Mindre invändig beläggning finns samt obetydliga nagg

800060

2020-08-12