Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FOLKE OHLSON, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, modell ´´USA 75´´, formgiven 1963, Dux, stomme i valnöt, lösa textilklädda dynor, sitthöjd ca 44 cm
Blekta, bruksslitage
800063
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här