Folke Ohlson fåtöljer USA 75

Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75
Folke Ohlson fåtöljer USA 75

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FOLKE OHLSON, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, modell ´´USA 75´´, formgiven 1963, Dux, stomme i valnöt, lösa textilklädda dynor, sitthöjd ca 44 cm

Blekta, bruksslitage

800063

2020-08-12