Helena Tynell lampkupa

Helena Tynell lampkupa
Helena Tynell lampkupa
Helena Tynell lampkupa
Helena Tynell lampkupa
Helena Tynell lampkupa
Helena Tynell lampkupa

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HELENA TYNELL, lampkupa, opak, Flygsfors 1960-tal, fastblåst kupa med dekor av cirklar, guldränder, höjd ca 19, diameter 25 cm

Smärre slitage

800068

2020-08-12