Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HELENA TYNELL, lampkupa, opak, Flygsfors 1960-tal, fastblåst kupa med dekor av cirklar, guldränder, höjd ca 19, diameter 25 cm
Smärre slitage
800068
2020-08-12