Karl-Erik Forsberg

Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL-ERIK FORSBERG (1914-1995): (2), kompositioner med bokstaven D resp. G, signerade Karl Erik Forsberg -90 och -88, serigrafier, ett provtryck och en numrerad 45/250

800070

2020-08-11