Gösta Bohm

Gösta Bohm
Gösta Bohm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981): "Mitt i skogen", signerad, Gösta Bohm, olja på duk, ca 36x46 cm

800072

2020-08-11