Paul Hoff skål Kosta

Paul Hoff skål Kosta
Paul Hoff skål Kosta
Paul Hoff skål Kosta
Paul Hoff skål Kosta
Paul Hoff skål Kosta
Paul Hoff skål Kosta
Paul Hoff skål Kosta
Paul Hoff skål Kosta

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL HOFF, skål, glas, Kosta 1970-tal, dekor i överfång, signerad "Kosta 57517 Hoff", höjd ca 13,5, diameter 23 cm

800075

2020-08-12