Olof Thunman akvarell

Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLOF THUNMAN (1879-1944): Kustlandskap, signerad Olof Thunman -18, akvarell, ca 27x42,5 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

800086

2020-08-12