Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLOF THUNMAN (1879-1944): Kustlandskap, signerad Olof Thunman -18, akvarell, ca 27x42,5 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad
800086
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här