Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL med PALL, stomme i björk, sits med sadelgjord, randig textil klädsel, sitthöjd ca 46, rygghöjd 85 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken
800095
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här