Karmstol med pall

Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall
Karmstol med pall

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL med PALL, stomme i björk, sits med sadelgjord, randig textil klädsel, sitthöjd ca 46, rygghöjd 85 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken

800095

2020-08-12