Tamburmajor Fagerhult
Vollendet
2020-08-12
800099
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, 1900-talets slut, Fagerhult, förgylld metall, höjd ca 183 cm
Smärre bruksslitage, repor och märken