Ljuskrona väggapplique

Ljuskrona väggapplique
Ljuskrona väggapplique
Ljuskrona väggapplique
Ljuskrona väggapplique
Ljuskrona väggapplique
Ljuskrona väggapplique
Ljuskrona väggapplique
Ljuskrona väggapplique

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, VÄGGAPPLIQUE, 1800-talets slut, oscarianska, för 4 resp 3 ljus, förgylld stomme, behängda med prismor, diameter ca 35, bredd 30 cm

800106

2020-08-11