Golvlampa smide

Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets hälft, smide, grön skärm av glas, höjd ca 145 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

800113

2020-08-12