Samling tenn

Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP SAMT FAT, 6 dlr, tenn, 1800-tal, ett stop i keramik, höjd stop ca 20-27 cm, diameter fat ca 36-39 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, bucklor, repor, keramikstop med kraftigt slitage

800116

2020-08-12