Boknäs skåp

Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp
Boknäs skåp

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKNÄS, bokhylla/bokskåp, betsat, 5 kassetter med underrede, höjd ca 207, bredd 86,5 djup 31 cm

Ställvis stötmärken och repor, smärre slitage

800135

2020-08-12