Fickur Billodes

Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes
Fickur Billodes

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FICKUR, Billodes, Grand Prix 1900, silver, numrerad 2142471, med kedja, diameter ca 5 cm

Slitage, bucklor, smärre smuts på urtavlan, ej funktionskontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen

800142

2020-08-11