Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STÄMPELKLOCKA, LM Ericsson, 1900-talets andra hälft,
med korthållare, plåt
Smärre slitage
800155
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här