Stämpelklocka

Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka
Stämpelklocka

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STÄMPELKLOCKA, LM Ericsson, 1900-talets andra hälft,
med korthållare, plåt

Smärre slitage

800155

2020-08-16