Umberto Vittorini oljemålning

Umberto Vittorini oljemålning
Umberto Vittorini oljemålning
Umberto Vittorini oljemålning
Umberto Vittorini oljemålning
Umberto Vittorini oljemålning
Umberto Vittorini oljemålning
Umberto Vittorini oljemålning
Umberto Vittorini oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

3 000 SEK

UMBERTO VITTORINI (1890-1979): Katedralen i Pisa, olja på pannå, signerad U. Vittorini, ca 48x52 cm

800157

2020-08-16