Stolar "Grace" Swedese

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STAFFAN HOLM, stolar 6 st, ´´Grace´´, stomme av bok, samtida, etikettmärkta Swedese, daterade 2015, höjd ca 80, sitthöhd 46, bredd 44 cm

Bruksslitage, ställvis repor, märken och slag

800160

2020-08-16