Stolar "Grace" Swedese
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STAFFAN HOLM, stolar 6 st, ´´Grace´´, för Swedese, stomme av bok, samtida, daterade 2015 etikettmärkta Swedese, höjd ca 80, sitthöhd 46, bredd 44 cm
Smärre bruksslitage, ställvis repor, märken och slag
800161
2020-08-16