Stolar "Grace" Swedese

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

6 400 SEK

4 000 SEK

STAFFAN HOLM, stolar 6 st, ´´Grace´´, för Swedese, stomme av bok, samtida, daterade 2015 etikettmärkta Swedese, höjd ca 80, sitthöhd 46, bredd 44 cm

Smärre bruksslitage, ställvis repor, märken och slag

800161

2020-08-16