Figurin Gustavsberg

Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, parian, Gustavsberg, "Drömmeri", stämplad Gustavsberg 1928, höjd ca 23 cm, bredd ca 19 cm

Smutsig, små repor

800162

2020-08-11