Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, parian, Gustavsberg, "Drömmeri", stämplad Gustavsberg 1928, höjd ca 23 cm, bredd ca 19 cm
Smutsig, små repor
800162
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här