Vaser Kina 1900-tal

Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av blommor och fågel samt kalligrafi, botten med stämpel, höjd ca 20 cm

Smärre slitage, ena vasen med sprickbildning i glasyr

800163

2020-08-16