Evy Låås, litografi

Evy Låås, litografi
Evy Låås, litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999): Blåsippor, signerad samt numrerad 121/250, litografi, ca 35x52 cm

800173

2020-08-12