Stig Södersten oljemålning

Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG SÖDERSTEN (1906-1979): "Kvinnlig modell", signerad samt daterad 41, olja på pannå, ca 23x21 cm

800174

2020-08-15