Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): (2) Stilleben med kruxväxter och vaser, signerad, olja på duk, vasen längst till höger medföjer, ca 64x80, vasens (porslin) höjd ca 9 cm

800182

2020-08-15