Gösta Bohm

Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981), blandteknik, signerad och daterad - 60, bildstrl. motiv från Sund i Idenor i Hälsingland, signerad Gösta Bohm, olja på duk uppsatt på pannå, ca 61 x 46 cm.

800208

2020-08-13