Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
GÖSTA BOHM (1890-1981), blandteknik, signerad och daterad - 60, bildstrl. motiv från Sund i Idenor i Hälsingland, signerad Gösta Bohm, olja på duk uppsatt på pannå, ca 61 x 46 cm.
800208
2020-08-13