PETER FREUDENTHAL: Study

PETER FREUDENTHAL: Study
PETER FREUDENTHAL: Study
PETER FREUDENTHAL: Study
PETER FREUDENTHAL: Study
PETER FREUDENTHAL: Study
PETER FREUDENTHAL: Study
PETER FREUDENTHAL: Study
PETER FREUDENTHAL: Study

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Study, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1981, olja på duk, ca 41x33 cm

PROVENIENS: Konstruktiv Tendens 1981

minimalt färgbortfall

800222

2020-09-13