Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER FREUDENTHAL (född 1938): Study, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1981, olja på duk, ca 41x33 cm
PROVENIENS: Konstruktiv Tendens 1981
minimalt färgbortfall
800222
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här