Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATTLJUSSTAKE, järn, 1800-tal, höjd 7 cm

Slitage

800225

2020-08-11