Helmtrud Nyström etsningar
Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): 2 st färgetsningar, "Stenbock" respektive komposition, signerade, daterade samt numrerade 69/150 respektive 83/125, plåtstorlek 20 x 15 samt 24,5 x 19,5 cm. .
Ej examinerade ur ram.
800230
2020-08-26