Helmtrud Nyström etsningar

Helmtrud Nyström etsningar
Helmtrud Nyström etsningar
Helmtrud Nyström etsningar
Helmtrud Nyström etsningar
Helmtrud Nyström etsningar
Helmtrud Nyström etsningar

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): 2 st färgetsningar, "Stenbock" respektive komposition, signerade, daterade samt numrerade 69/150 respektive 83/125, plåtstorlek 20 x 15 samt 24,5 x 19,5 cm. .

Ej examinerade ur ram.

800230

2020-08-26