Fätölj med hjultrissor

Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor
Fätölj med hjultrissor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, framben med hjultrissor i mässing, klädd i tyg från Sandberg "Leonard", total höjd 76, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

800237

2020-08-11