Folke Arström "Focus de Luxe/Focus steel"
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
FOLKE ARSTRÖM, "Focus de Luxe/Focus steel" Gense, bestick, 16 delar, rostfritt stål, fyta matknivar (längd 20 cm), sex matgafflar (längd 20 cm) samt sex matskedar (längd 20 cm).
Bruksslitage, repor.
800242
2020-08-26