Folke Arström "Focus de Luxe/Focus steel"

Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FOLKE ARSTRÖM, "Focus de Luxe/Focus steel" Gense, bestick, 16 delar, rostfritt stål, fyta matknivar (längd 20 cm), sex matgafflar (längd 20 cm) samt sex matskedar (längd 20 cm).

Bruksslitage, repor.

800242

2020-08-26