Rullklaffsekretär

Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, Louis XV stil, 1900-talets andra hälft, intarsia dekor, fanetat i bl.a mahogny, utdragbar skrivskiva, höjd ca 102, 77x45 cm

Ytskador, nycklar finns att avhämta på utlämningen

800270

2020-08-11