Hanna van der Burg olja

Hanna van der Burg olja
Hanna van der Burg olja
Hanna van der Burg olja
Hanna van der Burg olja
Hanna van der Burg olja
Hanna van der Burg olja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANNA VAN DER BURG (1900-tal): Landskapsmotiv med segelfartyg, olja på duk, signerad Hanna v d Burg 1923, 52x80 cm

Lagning

800273

2020-08-11