Klubbat för:
24 000 SEK
20 000 SEK
RICHARD BERGH (1858-1919): Motiv med bedjande kvinna, signerad Richard Bergh, olja på duk, ca 135x85 cm
Krackelerad, retuscher, smärre färgbortfall
800277
2020-08-31